Google Analytics Reports (4.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: type
el: τύπος

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Users
el: Χρήστες

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: @min and @max
el: @min και @max

en: contains
el: περιέχει

en: About
el: Περί

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ
