Google Analytics Reports (4.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: value
hu: érték

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: type
hu: típus

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Does not contain
hu: Nem tartalmazza

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Is less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is greater than or equal to
hu: Nagyobb, vagy egyenlő

en: Is greater than
hu: Nagyobb, mint

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Users
hu: Felhasználók

en: Filters
hu: Szűrők

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: @min and @max
hu: @min és @max

en: contains
hu: tartalmazza

en: About
hu: Leírás

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: exposed
hu: felfedett

en: Min
hu: Legkisebb

en: And max
hu: És legnagyobb

en: And
hu: És

en: Pageviews
hu: Oldalmegtekintések

en: Default display options
hu: Alapértelmezett megjelenítési lehetőségek
