Google Analytics Reports (4.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: value
ta: மதிப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: type
ta: வகை

en: Is less than
ta: விட குறைவாக உள்ளது

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is greater than or equal to
ta: அதிகமாக அல்லது சமமாக

en: Is greater than
ta: விட அதிகமாக உள்ளது

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Property
ta: பண்பு

en: About
ta: பற்றி
