Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is less than
be: меньш

en: Is less than or equal to
be: меньш альбо роўна

en: Is equal to
be: роўна

en: Is greater than or equal to
be: больш альбо роўна

en: Is greater than
be: больш

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: @min and @max
be: @min і @max

en: contains
be: утрымлiвае
