Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Does not contain
bo: ཚུད་མེད་པ

en: Is less than
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་ཡིན་པ

en: Is less than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆུང་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Is greater than
bo: དེ་ལས་ཆེ་བ་ཡིན་པ

en: Is not equal to
bo: དེ་དང་འདྲ་མཉམ་མིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: @min and @max
bo: @min་དང་@max

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And max
bo: དང་ཆེ་ཤོས།

en: And
bo: དང་

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
