Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Statistics
is: Tölfræði

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Contains
is: Inniheldur

en: Does not contain
is: Inniheldur ekki

en: Is less than
is: Er minna en

en: Is less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Is greater than
is: Er stærra en

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: Users
is: Notendur

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: @min and @max
is: @min og @max

en: contains
is: inniheldur

en: And
is: Og
