Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Users
sl: Uporabniki

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
