Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
