Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
