Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Block
ur: بلاک

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
