Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Users
eo: Uzantoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
