Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: =
my: ညီမျှခြင်း =
