Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: value
mr: मूल्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: type
mr: प्रकार

en: Is less than
mr: च्या पेक्षा कमी

en: Is less than or equal to
mr: च्या पेक्षा कमी किंवा समान

en: Is equal to
mr: समान

en: Is greater than or equal to
mr: च्या पेक्षा जास्त किंवा समान

en: Is greater than
mr: च्या पेक्षा जास्त

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Min
mr: किमान

en: And max
mr: आणि कमाल

en: And
mr: आणि
