Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: value
ro: valoare

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Statistics
ro: Statistici

en: type
ro: tip

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conține

en: Is less than
ro: Este mai mic decât

en: Is less than or equal to
ro: Este mai mic sau egal cu

en: Is equal to
ro: Este egal cu

en: Is greater than or equal to
ro: Este mai mare sau egal ca

en: Is greater than
ro: Este mai mare decât

en: Is not equal to
ro: Nu este egal cu

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Users
ro: Utilizatori

en: Filters
ro: Filtre

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: @min and @max
ro: @min și @max

en: contains
ro: conține

en: exposed
ro: expus

en: And max
ro: Și max

en: And
ro: Și

en: !has
ro: !are

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Import fields
ro: Importă câmpuri

en: Default display options
ro: Opțiuni de afișare prestabilite
