Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Is less than
sr: Мање од

en: Is less than or equal to
sr: Мање или једнако

en: Is greater than or equal to
sr: Веће или једнако

en: Is greater than
sr: Веће од

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: contains
sr: садржи
