Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: value
te: విలువ

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: type
te: రకము

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: @min and @max
te: @min మరియు @max

en: And
te: మరియు
