Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: Statistics
bs: Statistika

en: type
bs: tip

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Is less than
bs: Je manje od

en: Is less than or equal to
bs: Je manje od ili jednako

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is greater than or equal to
bs: Je više od ili jednako

en: Is greater than
bs: Je više od

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Users
bs: Korisnici

en: Filters
bs: Filteri

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: @min and @max
bs: @min i @max

en: contains
bs: sadrži

en: exposed
bs: izložen

en: And max
bs: I max

en: And
bs: I
