Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: value
fi: arvo

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: type
fi: tyyppi

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Is less than
fi: On pienempi kuin

en: Is less than or equal to
fi: On pienempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is greater than or equal to
fi: On suurempi tai yhtäsuuri kuin

en: Is greater than
fi: On suurempi kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: @min and @max
fi: @min ja @max

en: contains
fi: sisältää

en: Profile ID
fi: Profiilin ID

en: exposed
fi: näytetty

en: And max
fi: Ja max

en: And
fi: Ja

en: Default display options
fi: Näytön oletusasetukset
