Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc2) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: value
sk: hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: type
sk: typ

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Is less than
sk: Je menej ako

en: Is less than or equal to
sk: Je menej alebo sa rovná ako

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is greater than or equal to
sk: Je viac, alebo sa rovná ako

en: Is greater than
sk: Je viac ako

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Users
sk: Používatelia

en: Filters
sk: Filtre

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: @min and @max
sk: @min a @max

en: contains
sk: obsahuje

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: exposed
sk: odkrytý

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: And
sk: A
