Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: type
am: ዓይነት

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
