Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: type
cs: typ

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Users
cs: Uživatelé

en: Filters
cs: Filtry

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: contains
cs: obsahuje

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: exposed
cs: vystavený

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A
