Google Analytics Reports (8.x-3.0-rc3) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: value
oc: valor

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: type
oc: tipe

en: Contains
oc: Conten

en: Does not contain
oc: Conten pas

en: Is less than
oc: Es inferior a

en: Is less than or equal to
oc: Es inferior o egal a

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is greater than or equal to
oc: Es superior o egal a

en: Is greater than
oc: Es superior a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: End Date
oc: Data de fin

en: Users
oc: Utilizaires

en: Filters
oc: Filtres

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: @min and @max
oc: @min e @max

en: contains
oc: cont=en

en: exposed
oc: expausat

en: And max
oc: Et max

en: And
oc: Et
