Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: type
km: ប្រភេទ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Filters
km: តម្រង

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី
