Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: About
kn: ಕುರಿತು
