Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: value
pl: wartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: type
pl: typ

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Filters
pl: Filtry

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: @min and @max
pl: @min i @max

en: contains
pl: zawiera

en: About
pl: O stronie

en: Profile ID
pl: ID profilu

en: exposed
pl: udostępniony

en: Min
pl: Minimum

en: And max
pl: i max

en: And
pl: i

en: Google Analytics Reports
pl: Raporty Google Analytics

en: Pageviews
pl: Odsłony

en: Reports profile
pl: Raporty związane z kontem

en: Query cache
pl: Pamięć podręczna zapytań

en: Revoke access and logout
pl: Odłącz dostęp i wyloguj ze statystyk

en: Revoke access token
pl: Odłącz konto

en: Initial setup
pl: Kreator ustawień

en: Start setup and authorize account
pl: Rozpocznij konfigurację i uwierzytelnij konto

en: Settings have been saved successfully.
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zapisane.

en: Access token has been successfully revoked.
pl: Konto zostało pomyślnie odłączone.

en: Configure your account, profiles, and reports.
pl: Konfiguracja konta, profilów i raportów.

en: Choose your Google Analytics profile.
pl: Wybierz profil Google Analytics.

en: Default display options
pl: Domyślne opcje wyświetlania
