Google Analytics Reports (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: value
th: ค่า

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: type
th: ชนิด

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Does not contain
th: ไม่ประกอบด้วย

en: Is less than
th: น้อยกว่า

en: Is less than or equal to
th: น้อยกว่าหรือเท่ากับ

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is greater than or equal to
th: มากกว่าหรือเท่ากับ

en: Is greater than
th: มากกว่า

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: About
th: เกี่ยวกับ
