Google Analytics Reports (8.x-3.1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Statistics
az: Statistika

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: @min and @max
az: @min və @max

en: contains
az: ehtiva edir

en: About
az: Haqqında

en: exposed
az: məruz

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və
