Google Analytics Reports (8.x-3.1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Statistics
jv: Statistik

en: type
jv: tipe

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Users
jv: Panganggo

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: @min and @max
jv: @min lan @max

en: About
jv: Ngenani
