Google Analytics Reports (8.x-3.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: type
ka: ტიპი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
