Google Analytics Reports (8.x-3.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: value
ne: मान

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: type
ne: प्रकार

en: Contains
ne: समावेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: About
ne: बारेमा
