Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
