Google Analytics Reports (8.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Desc
nl: Aflopend

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: contains
nl: bevat

en: Sessions
nl: Sessies

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Top Pages
nl: Toppagina's

en: Bounce Rate
nl: Weigeringspercentage

en: Pageviews
nl: Paginaweergaven

en: Asc
nl: Oplopend

en: Exit Rate
nl: Uitstappercentage

en: Top Referrals
nl: Top verwijzingen

en: Google Analytics Summary
nl: Google Analytics-samenvatting

en: Import fields
nl: Velden importeren
