Google API PHP Client (8.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: here
jv: nag kéné

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
