Google API PHP Client (8.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
