Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
