Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: here
el: εδώ

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
