Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: User
be: Карыстальнік

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
