Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: User
es: Usuario

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: here
es: aquí

en: Not installed
es: No instalado

en: Revoke
es: Revocar

en: Installed
es: Instalado

en: Services
es: Servicios

en: About
es: Acerca de

en: Credentials
es: Credenciales

en: Uses
es: Usos

en: Status Report
es: Informe de estado

en: Machine Name
es: Nombre de sistema
