Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User
ru: Пользователь

en: Client ID
ru: ID клиента

en: here
ru: здесь

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Access Type
ru: Тип доступа

en: Installed
ru: Установлено

en: Services
ru: Службы

en: About
ru: Информация

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Uses
ru: Использование

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Access Token
ru: Ключ доступа

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Label for the Example.
ru: Метка карты сайта.
