Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: here
ca: aquí

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Services
ca: Serveis

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Machine Name
ca: Nom màquina
