Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
