Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
