Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User
uk: Користувач

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: here
uk: тут

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Access Type
uk: Тип доступу

en: Installed
uk: Встановлено

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Services
uk: Служби

en: About
uk: Про модуль

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Uses
uk: Використання

en: Status Report
uk: Звіт про стан

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Scopes
uk: Області

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Label for the Example.
uk: Мітка для прикладу.
