Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: User
ar: المستخدم

en: here
ar: هنا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
