Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Not installed
bs: Nije instalirano
