Google API PHP Client (8.x-3.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་
