Google API PHP Client (8.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
