Google API PHP Client (8.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: Client ID
da: Klient ID

en: here
da: her

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Uses
da: Bruger

en: Machine Name
da: Maskinnavn
