Google API PHP Client (8.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User
lv: Lietotājs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: here
lv: šeit

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
