Google API PHP Client (8.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
